У Золочеві навчать дітей рахувати швидше калькулятора

Будь-які батьки хочуть, щоб їхня дитина була різнобічно розвинена і успішна в житті. І це безпосередньо залежить від того фундаменту, який закладають в дитини до 14 років, поки її мозок по-справжньому пластичний і найбільш сприйнятливий для знань і корисних навичок. Дати таку основу, яка допоможе дитині реалізувати потенціал свого інтелекту – це основна мета методики усного рахунку, яка відома під назвою «Ментальна арифметика».
Ментальна арифметика – це освітня методика, яка має на меті різноплановий розвиток дитини, за допомогою обчислень на рахівницях Соробан (також відомі як Абакус), яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 5 до 14 років. Вчені з’ясували, що близько 95% населення планети, навчаючись за класичною шкільною програмою, розвивають лише ліву півкулю мозку, і, в подальшому житті, використовують тільки її. Людей, у яких одночасно і гармонійно працюють обидві півкулі – всього 5%, але саме у них яскраво виражені творчі та інтелектуальні здібності, що допомагають їм реалізувати себе в житті. Науковці довели, що за допомогою ментальної арифметики збільшується кількість нейронних зв’язків між правим і лівим півкулями мозку. І оскільки кожне з них відповідає за окремі аспекти людського розвитку, то ми розуміємо, наскільки важливо розвивати обидві півкулі одночасно.


Ментальна арифметика зародилася в Китаї і Японії, де вона є невід’ємною частиною шкільної програми. Протягом останніх десятиліть ця методика поширилася по всьому світу і вважається універсальним засобом для ефективного розвитку інтелекту дітей. Особливо добре поєднується ментальна арифметика з вивченням іноземних мов, оскільки «прокачаних» пам’ять дозволяє дітям набагато легше запам’ятовувати слова і вирази з інших мов.
Навчання ментальної арифметики розвиває у дітей:
• Швидкість сприйняття і обробки інформації
• Уміння самостійно приймати рішення
• Концентрацію уваги
• Фотографічну пам’ять
• Креативні здібності
• Успішність в навчанні
• Комунікативні якості та лідерські здібності
• Образне мислення і уяву
В рамках ментальної арифметики навчання не обмежується заняттями з викладачем. Кожна дитина отримує доступ до комп’ютерної програми, за допомогою якої вона може тренувати навички усного рахунку вдома. Програма виконана у вигляді гри, що робить тренування по-справжньому захоплюючими.
Невпевненість в собі, погана пам’ять, неуважність, не розвинене творче і логічне мислення, – все, що могло бути причиною низької успішності в школі, у міру проходження занять, покине Вашу дитину назавжди! Літні канікули – це найкраща пора для підготовки наших діток до нового навчального року!
Наша локація буде знаходитись за адресою: м. Золочів, вул.Кармелюка, 12 (2-й поверх «Рукавички» на вул. Львівській).

Для запису на пробний безкоштовний урок звертайтесь за тел.: (068) 93 73 592.

Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання” | 03.06.2017

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Думи Михайла Федоровича, Венгер Лілії Владиславівни, Уляни Романишин, Петра Павлишина, Марти Бурдик, Зоряни Дацків, Людмили Барни, Надії Ребіш, Питльованого Андрія Мар’яновича. Ведуча програми: Галина Левандовська. Музичне вітання у цьому випуску дарує Теодор Кукуруза. Поділіться цим у соцмережах: