У Золочеві горе-матір за ухилення від утримання неповнолітньої доньки притягнуть до відповідальності

25 квітня до Золочівського відділу поліції поступила заява від 40-річної жительки м.Золочева, яка повідомила, що її родичка зловживає алкогольними напоями та не піклується про свою неповнолітню доньку.

“Працівники ювенальної превенції провели перевірку по даному факту, під час якої встановили, що 35-річна місцева жителька дійсно злісно ухиляється від утримання неповнолітньої 11-річної доньки. Отримуючи допомогу як одинока матір, з квітня 2013 по квітень 2016 року, горе-мати протягом даного часу використовувала кошти не за призначенням, а для власних потреб. Жінка купувала собі алкогольні напої, сигарети, вела аморальний спосіб життя. При цьому не забезпечувала свою доньку одягом, продуктами харчування, не приймала ніякої участі у вихованні дитини.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 164 (злісне ухилення від сплати встановлених за рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні) КК України. Скоєне карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років. Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1. ст.164 КК України. Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції.

Працівники Золочівського відділу поліції звертаються до усіх небайдужих громадян – якщо вам відомо про неправомірні дії, що здійснюються відносно неповнолітніх, повідомляйте у Золочівський відділ поліції, або телефонуйте на оперативну лінію 102.

Нагадаємо, що у травні цього року у Золочеві встановлено, що мати ухиляється від виховання свого неповнолітнього сина.


Залишити відповідь

Next Post

День захисту дітей у ДНЗ №6 «Вербиченька»

Діти планети такі різні, такі безпосередні, допитливі, веселі та цікаві. Так як без сонця не було б життя, так і кожна сім’я, держава не мала б свого продовження без дітей. Ці квіти землі мають теж Закон і прав багато, про які вони нагадують усім дорослим 1 червня у День захисту […]