У Золочеві фарбують пішохідні переходи і обмежувачі швидкості

perehidУ Золочеві проводять роботи по фарбуванню пішохідних переходів, а також  обмежувачів швидкості, так званих “лежачих поліцейських”. 

На сьогоднішній день  фарбування завершили на вулицях: Героя України Степана Бандери, Львівська,  Бродівська, Лермонтова та Січових Стрільців.

Роботи проводить Золочівське міське житлово-комунальне підприємство.  Для виконання даних робіт МЖКП було надано кошторис міській раді на суму 12000 гривень. Міська рада оплатила за виконання робіт  6200 грн. –  це кошти надані спонсорами.  Решта суми буде оплачено  після перевиконання міського бюджету. Про це “Золочів.нет” розповів заступник  міського голови Золочева Богдан Рибаха.

Залишити відповідь

Next Post

На Підкамені 2013 зіграють гурти Los Colorados та Триста8ісім

Відомі ще одні учасники музичної програми фестивалю – молоді виконавці з Тернополя та Ужгорода. “Товаришуємо ми із Los Colorados давно! Часто бачимось на концертах, виступаємо разом на фестивалях… Тепер і на Підкамені побачимось!”, – розповідає Павло, фронтмен гурту “Триста8ісім”. За словами Павла, “Триста8ісім” гратиме пісні з нового альбому, який вийшов […]