У Золочеві до Дня Вишиванки виклали тризуб (відео)

У четвер, 21 травня, з нагоди Всесвітнього Дня Вишиванки, біля районного Народного дому розгорнуто експозицію під відкритим небом «Вишиванка-символ нескорених».

Тут, у вигляді Герба-Тризуба, представлені сучасні та збережені від знищення вишиті артефакти українського народного мистецтва.

Експозицію оформлено працівниками Золочівського районного Народного дому ім. І.Білозіра та Центральної районної бібліотеки. Модератори дійства – методисти РНД.

Про українські вишиванки розповіли методисти Золочівського РНД Тетяна Вітка та Віра Пайончківська. Привітав усіх зі святом голова Золочівської районної ради Олег Банах. По завершенню дійства працівники Народного дому, бібліотеки, депутати,  працівники районної ради та адміністрації зробили фото на пам’ять.

Детально дивіться у відео.

Next Post

Допомога по частковому безробіттю: оподатковується чи ні

Буське управління ГУ ДПС у Львівській інформує, що порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабміном, визначено Законом України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI (далі – Закон № 5067). Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує […]