У Золочеві діти працівників ЕКУ розписували свої перші писанки

Напередодні Великодніх свят «Електроконтакт Україна» організував для діток працівників із трьох заводів майстер-класи із писанкарства.

Свої перші писанки розписували маленькі митці також у Золочівському виробничому підрозділі та дитбудинку «Рідний дім» у с. Сасів.


Ще трішки, і у кожну родину прийде найвеличніше та найбільше християнське свято – світлий Великдень. У кожній сім’ї тривають останні приготування до свята: матір готує святкові страви, батько прикрашає оселю, а діти розписують писанки. Розпис великоднього яєчка – дуже особлива та сакральна традиція, без якої свято Паски просто не відбудеться. Радість та ясна думка – ось запорука найкращої писанки, тому саме дітям вдається виконати цей обряд якнайкраще.
ТзОВ «Електроконтакт Україна» також з нетерпінням чекає цього світлого дня! І щоб якнайкраще підготуватися, для діток працівників провели майстер-клас із писанкарства. Цієї цікавої та захопливої справи дітей навчала досвідчений педагог і водночас художник та митець Оксана Кирилова із своєю помічницею Веронікою Лилик.
Охочих створити писанку було чимало, тому в Золочівському виробничому підрозділі ЕКУ провели одразу два майстер-класи. Мисткиня Оксана Кирилова розповіла дітям про традицію створення писанки, значення орнаментів та сакральність писанкарства.
Професійно та впевнено писачки торкаються делікатної шкарлупи яйця, на яку лягає гарячий віск. Опісля – кілька шарів фарби, додаємо натхнення та наполегливість, не забуваємо про такий важливий компонент як творчість, – і наші писанки вже красуються перед об’єктивом.


Було цікаво спостерігати, як не тільки діти, а й дорослі захопились цим заняттям. Писанкарство потребує неабиякої старанності та зосередженості, тож усі підійшли до цієї справи з великою наполегливістю. До кожного підходили і допомагали професійні майстри-писанкарі.
Ні мобільні телефони, ні солодкий стіл не змогли забрати з рук писачка, допоки робота не була закінчена. У дружній і творчій атмосфері діти створили справжні шедеври – традиційні українські писанки.


Сподіваємось, що це передвеликоднє свято запам’яталося малюкам назавжди. Барвисто, цікаво і неймовірно – так пройшов майстер – клас із писанкарства у Золочівському виробничому підрозділі «Електроконтакт Україна».
Крім цього, за ініціативи ЕКУ відбувся майстер-клас з писанкарства для вихованців дитячого будинку “Рідний дім” с. Сасів. У дружній і творчій атмосфері діти творили справжні шедеври – традиційні українські писанки, якими прикрасять будинок до Великодня. За старання дітки отримали солодкі подарунки від ТзОВ “Електроконтакт Україна”.
Бажаємо усім світлих і веселих Великодніх свят!

Залишити відповідь

Next Post

«Тренінг з адвокації раннього втручання для батьків дітей з особливими потребами» (відео)

22 квітня 2019 року у Золочівському районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся захід під назвою «Тренінг з адвокації раннього втручання для батьків дітей з особливими потребами», який провели гості із Львівського міського навчально-реабілітаційного центру «Джерело» спільно з громадською організацією «Розправлені крила». Перед початком тренінгу до присутніх звернувся […]