У Золочеві буде презентовано фотокопію Томосу

У неділю, 24 лютого 2019 року, у місті Золочеві Львівської області, у храмі Воскресіння Господнього Православної Церкви України, настоятелем храму, митр. прот. Легким Володимиром буде презентовано фотокопію Томосу грецькою мовою (мова оригіналу), про автокефалію Української Православної Церкви, який було надано 6 січня 2019 року на Фанарі Всесвятійшим Патріархом Варфоломієм новообраному Предстоятелю Помісної Української Православної Церкви, Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію. Про це йдеться в повідомленні на парафіяльному сайті храму Воскресіння Господнього.

“Фотографічна копія Томосу – це частинка історії, яку ми привезли заради того, щоб кожен зміг доторкнутися до цієї історії, аби побачити й зрозуміти, що це є ще один Акт про незалежність нашої держави. Щоб кожен вірянин мав змогу наблизитись до історії. Це дасть сьогодні підняття усім нам морального духу, укріплення у вірі, а також безпосередньо можливість побачити той документ, на який українці дуже давно чекали.

Пройдуть століття, але день і подія отримання Томосу, будуть вписані золотими літерами в підручники по історії нашої славної держави – України. Це величезна перемога і плід великих зусиль та титанічної праці дуже багатьох людей.

Після того, як фотокопія Томосу побуває у всіх парафіях ПЦУ Золочівського району, вона буде зберігатися в нашому деканальному храмі Воскресіння Господнього м. Золочева на постійній основі, тому запрошуємо усіх, хто бажає до нашого храму, щоб кожен мешканець краю зміг побачити на власні очі цей історичний документ.

Нехай Боже благословення завжди перебуває над вами !!!” – йдеться у повідомленні Благочинного Золочівського деканату ПЦУ настоятеля храму Воскресіння Господнього м.Золочева митр. прот. Легкого Володимира.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ігоря Чіпака

Ігоря Чіпака з Днем народження вітають дружина Леся, син Юра, невістка Мар’яна, внук Михайлик та вся родина. З Днем народження щиро вітаємо, Лантух здоров’я бажаємо. Будьте дужий і проворний, По-козацькому моторний, З хлібом щедрим на столі, З добрим словом у душі! Міцного здоров’я з роси і води, Бадьорість і радість […]