У Золочеві біля колії знайшли підозрілий предмет (відео)

9 квітня 2019 року надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету на території залізниці, біля колії у місті Золочеві. На місце події виїхали поліцейські, працівники ДСНС, швидка, вибухотехніки та інші служби.

“Виїздом слідчо-оперативної групи та інших правоохоронних органів було виявлено предмет, який мав підозрілі ознаки і відповідно місце події було обгороджено, доступ людей та транспорту був обмежений до даної ділянки. Викликали працівників вибухотехнічної служби, які обстеживши територію, а також підозрілий предмет. Встановили, що він не становить небезпеки.” – про це “Золочів.нет” розповів начальник слідчого відділення Золочівського відділу поліції Андрій Рапа.

Також, поліцейський наголосив, що у випадку виявлення підозрілих предметів просить звертатися у поліцію чи до інших правоохоронних органів, з метою дослідження даних об’єктів і недопущення трагічних наслідків.

“9 квітня, о 9.47 год. до Золочівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на території залізничної станції «Злочів» у м. Золочеві, виявлено підозрілий предмет візуально схожий на саморобний вибуховий пристрій.

На місці події працювали експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група, а також працівники інших служб.

Експерти обстежили підозрілу знахідку та встановили що підозрілий предмет не є вибухо небезпечним, та не є вибуховим пристроєм.
В даний час по даному факту проводиться перевірка.” – інформує Золочівський ВП. 

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою
ЗАБОРОНЕНО:

• наближатися до виявленого предмета;
• пересувати його або брати в руки;
• розряджати, кидати, ударяти по ньому;
• розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет, приносити предмет додому, у навчальне приміщення, інші багатолюдні місця.

При знаходженні вибухонебезпечного пристрою:

• негайно (з безпечного місця) повідомте за спецтелефонами 101, 102;
• не підходьте до предмета, не торкайтеся і не пересувайте його, не допускайте поряд із знахідкою інших людей;
• припиніть усі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмета;
• не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух), дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.

Залишити відповідь

Next Post

Винайму 1-2 кімнатну квартиру

Дівчина винайме 1-2 кімнатну квартиру. Оплату і порядність гарантую. Контактний тел.: 0986221229. Поділіться цим у соцмережах: