У загальноосвітніх навчальних закладах Золочівського району призупинено навчання

За результатами моніторингу захворюваності учнів на грип та ГРВІ у загальноосвітніх навчальних закладах району встановлено, що кількість відсутніх вихованців, учнів станом на 20.12.2016 року становить понад 1500 дітей. У ряді закладів освіти району, станом на 20.12.2016 року, відсутність учнів на заняттях за станом здоров’я становить від 39 до 64 відсотка.

Відповідно до розпорядження Золочівської районної державної адміністрації від 20.12.2016 р. № 518, з метою попередження захворюваності дітей, учнів на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип та запобігання ускладнення епідситуації у закладах освіти району з метою обмежувальних заходів карантинного характеру тимчасово призупинили навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах району у період з 21 до 23 грудня 2016 року.

На період тимчасового призупинення навчально-виховного процесу відмінено проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів у навчальних закладах.
Директорам загальноосвітніх шкіл району доручено передбачити заходи щодо відпрацювання занять після нормалізації епідемічної ситуації шляхом ущільнення навчального матеріалу відповідно до навчальних планів протягом грудня 2016 року та січня 2017 року. Про це “Золочів.нет” повідомили у ВІДДІЛІ ОСВІТИ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.