У застосунку Резерв+ зʼявилися нові функції

Військово-обліковий документ через QR-код і дистанційне виправлення помилок — у застосунку Резерв+ зʼявилися нові функції. Про це інформує Міністерство оборони України.

Відсьогодні у застосунку Резерв+ став доступним електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як паперовий.
Відсканувавши QR-код, уповноважені органи можуть перевіряти його чинність й отримати усю необхідну інформацію.

«Щоб отримати електронний військово-обліковий документ, достатньо авторизуватись у застосунку Резерв+ та оновити дані щодо себе. Якщо ви вже оновлювали дані раніше, завантажте повторно застосунок в App Store чи Google Play Market», — повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

“Також тепер у Резерв+ доступна функція «Виправити дані онлайн»
для двох випадків:
– Я військовослужбовець, але досі на обліку — для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі Оберіг.
– Дані не знайдено — для усіх військовозобов’язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.
Не зволікайте, оновлюйте застосунок та користуйтесь новими можливостями! “, – інформують у Міністерстві оборони України.

Next Post

Трагедія на Львівщині: 14-річний хлопець потонув під час купання

Сьогодні близько 12:00 на місцевому озері “Молодіжне” у місті Кам’янка-Бузька сталася трагічна подія. Під час купання з другом, 14-річний підліток пірнув у воду з пірсу та не винирнув. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на  Головне управління ДСНС України у Львівській області. “Друг хлопця, побачивши його відсутність, одразу кинувся […]