У війні на сході загинув 20-річний Ростислав Труханський

Годину тому відійшов у вічність Герой України 20-річний Ростислав Труханський, уродженець Нового Роздолу. Вічна пам’ять! Героям слава! Про це “Золочів.нет” повідомив Народний депутат України Тарас Батенко.

20-річний Ростислав Труханський, отримав важкі поранення на війні проти Росії, захищаючи від терористів місто Авдіївку. Вибухом ворожої міни хлопцеві перебило обидві ноги, їх довелося ампутувати. Осколки поранили все тіло, із проникаючим пораненням живота. За життя Ростислава боролися у реанімаційному відділенні Дніпровської лікарні імені Мечникова, його підключили до апарату штучного вентилювання легень. Доглядали за бійцем волонтери, також кошти на лікування збирали мешканці Нового Роздолу. Сам Ростислав Труханський – сирота. Хлопцем опікувалася бабуся. Про це повідомляє “Високий замок”. В житті понад усе Ростислав любив танцювати брейк-данс, за перемоги на конкурсах мав нагороди.

Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання” | 04.03.2017

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Владислава Дмишка, Андрія Леськіва, Марії Кульматицької, Михайла Грицьківа, Лариси Каршневич, Назара Перейми, Чижа Павла, Степана Гутора, Ковбаси Надії Михайлівни, Тараса Юзви, Бишко Мирослави Василівни. А також  для Юлії та Ігоря Павук з народженням двох донечок. Ведуча програми: Ірина Лукаш. Музичне вітання у […]