У Великодні свята на Львівщині правоохоронці слідкують за дотриманням правил карантину

У Великодні свята на Львівщині правоохоронці працюють у посиленому режимі – забезпечують публічний порядок та слідкують за дотриманням мешканцями правил карантину. Про це інформує Поліція Львівської області.

«Від імені усіх поліцейських Львівщини я хочу подякувати людям, котрі свідомо і відповідально поставились до рекомендацій отців щодо виконання карантинних обмежень під час богослужінь – були у засобах індивідуального захисту та дотримувались соціальної дистанції. Це свідчить про те, що люди цілком усвідомлюють всі ризики і небезпеки розповсюдження інфекції та необхідність дотримуватись правил», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

У святкові дні охорону публічного порядку на Львівщині щодня забезпечують близько 3 тисяч правоохоронців – співробітники служб та підрозділів поліції Львівщини, патрульні поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Правоохоронці патрулювали поблизу кожного з близько двох тисяч храмів, де відбувались освячення пасок та Великодні богослужіння.

«Ми задіяли максимальну кількість співробітників поліції безпосередньо на вулиці –залучили їх до роботи з людьми. Грубих порушень публічного порядку та карантинних обмежень виявлено не було – мешканці у переважній більшості проявляли свідомість й допомагали поліцейським», – підкреслив очільник поліції Львівщини.

Поліцейські і далі працюють у посиленому режимі – здійснюють патрулювання у парках, скверах, зонах відпочинку, інших громадських місцях, а також на блок-постах з метою недопущення порушень вимог Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”.

Next Post

Новини за тиждень | 19.04.2020

Вітаю Вас! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке:– Християни східного обряду відзначають Великдень.– У Золочівському відділі поліції новий керівник.– Золочівські рятувальники показали нову спеціальну аварійно-рятувальну машину.– За смерть пацієнта у Золочеві судитимуть лікаря– Військовослужбовці Навчального центру провели дезінфекцію вулиць міста Золочева.– Як сміття із Золочівського міського сміттєзвалища […]
Новини