У ВЧ 3007 провели навчання для патріотичної молоді (відео)

navchannja723 березня 2014 року на базі Навчального центру внутрішніх військ МВС України (ВЧ 3007) провели День патріотичного виховання молоді.
Зацікавилися навчанням не тільки молодь, але й людей зрілого віку. Показували фільм про наше військо, потім вчили розбирати та збирати зброю, як тримати автомат в руках, як тримати пістолет, стріляти, кидати гранати, будувати блокпост  та інше.
Захід був організований Навчальним центром внутрішніх військ МВС України спільно з Золочівською районною радою.
“Вчилися кидати гранати, розбирати, збирати автомати, пістолети, заправляти магазини. Такі акції потрібно проводити частіше, оскільки зараз така ситуація, що країні  потрібно якомога більше людей, які здатні захистити і мають у цьому якесь поняття” – розповів “Золочів.нет”  доброволець Народної гвардії.
Детальніше дивіться у відео:


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Бійці Золочівської Самооборони провели вишкіл (відео)

22 березня 2014 року  Золочівська Самооборона провела вишкіл на природі. Участь у тренуванні взяли багато активістів, що відстоювали права українців на Майдані у Києві. Самооборонівці вчилися стріляти, займалися різними бойовими мистецтвами. Лікарі швидкої допомоги Золочівської центральної районної лікарні вчили бійців надавати першу медичну допомогу на полі бою. Дівчата-активістки готовили обід […]