У центрі Золочева розпочали встановлення бордюрів

Ремонтні роботи центральної частини міста Золочева все ближче доходять до логічного завершення. Днями розпочали встановлення бордюрів. Наступним кроком до завершення робіт є замощення центральної частини міста бруківкою. Нагадаємо, що всю демонтовану бруківку було обліковано та передано на зберігання до міського комунального підприємства “Золочівтеплоенерго”.

Окрім цього ще потрібно виконати облаштування переходів для інвалідів, замощення кольоровою бруківкою пішохідних переходів, облаштування вуличного освітлення та встановлення рекламної тумби.  Про це Золочів.нет повідомили у міській раді.

Завершити роботи по капітальному ремонту в центральній частині міста планується до жовтня цього року.

Слід відмітити, що підземні комунікації, що знаходилися в центральній частині міста до капітального ремонту, були прокладені ще в часи Австрійської імперії.

Дивіться також:

Відеорепортаж про капітальний ремонт вулиць міста Золочева

У Золочеві сортуватимуть сміття

У парку Гуси-лебеді ремонтують фонтан

Залишити відповідь

Next Post

Розподілили кошти на утримання доріг

Відбулося засідання комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради на якому депутати розподілили кошти обласного бюджету на утримання доріг області. Про це Золочів.нет повідомили у прес-службі Львівської облради. Як повідомив голова комісії Михайло Задорожний, депутати вирішили розподілити кошти порівну між районами області. Кожен район отримає з […]