У Центрі обслуговування платників золочів`янам надано понад 28 тисяч послуг

За десять місяців 2015 року в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 28030 послуг.

Найбільша їх частина, а саме 15631 – це послуги з приймання податкової звітності та звітності з єдиного соціального внеску від юридичних та фізичних осіб. З приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків звернулося 2395 платників.

Також працівниками інспекції зареєстровано 465 розрахункових книжок, 238 книги обліку розрахункових операцій, 260 книг обліку доходів і витрат, видано 602 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 470 інших дозвільних документів.

Крім цього, при відвідуванні Центру 1369 платників отримали консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться театралізований вечір у постановці акторів Народного аматорського театру РНД

У неділю, 29 листопада 2015 р., в районному Народному домі ім. І. Білозора відбудеться театралізований вечір у постановці акторів Народного аматорського театру РНД, присвячений ювілеям класиків української драматургії. Вхід вільний. Початок о 16 год. Поділіться цим у соцмережах: