У тілі собаки, що бродила у Золочеві, виявлено кулю

Як “Золочів.нет” повідомляли 8 вересня, що по Золочеву бродить бідолашна, виснажена собака. Згодом не байдужі люди забрали собаку до Тернополя “на перетримку”  та обстеження. Про подальшу долю собаки розповіли у ветеринарній клініці Eurovet Ternopil.

“Не можемо не поділитися з вами чудовим перевтіленням нашої пацієнтки, тим паче, коли вона потребує нашої з Вами допомоги.
Назвали дівчинку Алія🤗 При обстеженні були виявлені численні рани, а рентгенівський знімок показав наявність кулі😱 Вже зараз можна похвалитись, що Алія повністю здорова і готується до вакцинації 😀 А те, як міняється собака, коли її люблять і приділяють час, ви можете побачити самі, переглянувши фотографії у каруселі❤️ Нам пощастило стати свідками такого дивовижного перевтілення, коли тварина з хворої, нещасної, занедбаної, практично приреченої на смерть стає неймовірно прекрасним домашнім улюбленцем.👏🏻👏🏻👏🏻 Її рятівники варті найвищої похвали!!!
І тепер, коли Алії підшукують люблячу сім‘ю, КОЖЕН З НАС МОЖЕ ДОПОМОГТИ, ПОШИРИВШИ ІНФОРМАЦІЮ. Вона ідеальна спокійна собака. Вік близько 8 років.
‼️‼️‼️ Обов’язкова умова – це проживання лише в квартирі або всередині в будинку ! Щодо деталей пишіть у вайбер 0984679362” – повідомляють у Eurovet Ternopil.

На фото нижче ви бачите, якою бідолашною виглядала тварина раніше. Дякуємо, людям, що про неї потурбувалися.

Нагадаємо, також раніше повідомлялося, що у Золочеві знайшли собаку, якій відрубали лапи та кинули помирати.

Next Post

Український студент готує до запуску лінію з переробки опалого листя на папір

В Україні може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя. Цю технологію запропонував український школяр, а нині студент КНУ ім. Т. Шевченка Валентин Фречка. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України. ““Є два найважливіших дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли ти […]