У світі поетичного слова

Поезія – це «завжди неповторність» та ніжність. Вона може пробуджувати народи, єднати і зцілювати. У ній ховаються незвичайні емоції, що торкаються найпотаємніших куточків серця і зігрівають душу. Людина, котра читає поезію, схожа на квітку, що цвіте у всі пори року.
Ми – люди – часто ховаємось у своїй буденності. Живемо проблемами минулого та обдумуємо майбутні. Це, звичайно, робить нас сліпими у серцях. Адже ми забуваємо про те прекрасне, що, зрештою, формує нас як особистостей. Ми забуваємо про красу мистецтва. Проте кожен, хто хоче знайти відповіді на свої запитання, може звернутись до поетичних рядків…
Усюди панує атмосфера загадковості. Скрізь мерехтливі вогні свічок і тиша. Лише іноді її переривають голоси, що промовляють слова-перли поетичного мистецтва. Саме такі вечори стали традиційними у Золочівському економічному ліцеї. Це час, коли можна поринути у роздуми та відчути гармонію у своїй душі. Це можливість пережити різноманітні емоції, що дарує нам поезія у виконанні ліцеїстів.
Конкурс виразного читання поезії – це хороша можливість показати свої декламаторські здібності. Найважливішим завдання кожного учасника є донесення якомога правдивіших почуттів та переживань, котрі вклав сам автор у свій вірш.


Цьогоріч у конкурсі взяло участь понад двадцять учасників, котрі протягом місяця старанно працювали над усіма деталями обраних ними поезій рідною чи іноземними мовами. Допомагали їм у цьому вчитель світової літератури – Бондаренко І.І. та вчитель англійської мови – Горіна Т.Ю. Безперечно, кожен ліцеїст вклав максимум зусиль для того, щоб рядки поезій звучали емоційно та по-своєму неповторно. Тішить і те, що багато новоприбулих ліцеїстів заявили про себе як достойних декламаторів.У номінації «Поезія іноземною мовою» переможцем стала Кулішко Соломія, а Рип’янчин Ірина – у номінації «Поезія українською мовою».
Незважаючи на те, що вечір закінчився, усі присутні ще довго будуть залишатись під хвилею тих емоцій, що подарували рядки поезій у виконанні ліцеїстів. Кажуть, що мистецтво – вічне, а отже, і у нашій пам’яті завжди горітиме полум’я свічок, лунатиме поезія, що торкнулась душі.
Соломія Кулішко


Залишити відповідь

Next Post

Литва запросила Булатова на лікування (відео)

Литва готова прийняти у себе на лікування постраждалого лідера Автомайдану Дмитра Булатова – про це повідомив народний депутат Петро Порошенко після зустрічі із литовським міністром закордонних справ Лінасом Лінкявічусом. Під час розмови дипломат зателефонував президенту Литви Далі Грибаускайте і отримав від неї відповідь про готовність прийняти активіста. Тепер каже Петро […]