У світі частішають захворювання, спричинені шкідливими звичками

kurinnjaУ світі частішають випадки захворювань, спричинених «ризикованою поведінкою» індивідуумів, йдеться у звіті, підготовленому Світовим банком.

Аналітики вказують на те, що мова йде переважно про країни, що розвиваються, де громадяни особливо зловживають курінням, алкоголем, наркотиками і незахищеним сексом. В особливу зону ризику Світовий банк зарахував курців та людей, які зловживають дієтами.

Автори звіту наголошують на тому, що в більшості випадків лікування таких захворювань дуже дороге, що, зрештою, збільшує видатки держави на сферу охорони здоров’я.

У Світовому банку вважають, що покращити ситуацію кожна окрема країна може шляхом зміни законодавства, зокрема податкового.

Україна у звіті фігурує у розділах, де йде мова про високий рівень куріння серед чоловіків, а також про надмірне вживання алкоголю.
Джерело: Радіо Свобода.


Залишити відповідь

Next Post

Францію раптово засипало снігом (відео)

Зима для Франції розпочалася несподівано. Південний схід країни за ніч накрило 40-сантиментровим шаром снігу, йдеться в сюжеті ТСН. Дороги вранці опинилися під кіркою льоду, а залізничні шляхи виявилися заблокованими. У Ліоні та Греноблі на роботу люди добиралися по кілька годин. Влада закликала не подорожувати потягами, поки шляхи не розчистять. Метеорологи […]