У “Струтин Комплексі” змагалися з плавання діти із Зборівщини (відео)

Доброю традицією стало проведення змагань у спортивному комплексі с. Струтин.

9 березня 2019 року відбулися змагання “Старти надії” серед дітей віком від 7 до 15 років з міста Зборів та Зборівського району, які з 2018 року відвідують секцію плавання.

Понад 60 вихованців тренера Кульчицького Богдана Степановича вже впевнено тримаються на воді і 22 з них готові були позмагатися зі своїми суперниками.

Після урочистого відкриття пролунав перший свисток і на плавальні доріжки вийшли найменші учасники змагань. Бурхливими оплесками та оваціями підтримували своїх діток близькі та рідні, які так чисельно прибули на свято. Запал спортивної завзятості вирував у басейні, маленькі плавці викладались на повну, щоб досягти перемоги.

Після підрахунку результатів настала хвилююча мить нагородження, де ніхто не залишився поза увагою, усі були нагороджені грамотами, медалями та подарунками, які для дітей приготував організатор змагань Михайло Костик.

Залишити відповідь

Next Post

Central BarBecue запрошує смакувати пісні, надзвичайно смачні та корисні страви приготовані на мангалі

Central BarBecue запрошує смакувати пісні, надзвичайно смачні та корисні страви приготовані на мангалі! Відвідайте наш заклад за адресою: м.Золочів, вул. Валова 4, готель “Україна”. Телефонуйте за номером: 0980487212. Поділіться цим у соцмережах:
смачні та корисні страви приготовані на мангалі