У столиці продовжуються тренування параду з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України (відео)

Парад

Сьогодні у столиці триває тренування парадних розрахунків до параду військ з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України. Нагадаємо, що цього року у військовому параді візьмуть участь більше 5 тисяч військових, понад 50 літальних апаратів, 400 одиниць зброї та техніки. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі інформації та комунікації НГУ.

Вже 24 серпня на параді на Хрещатику буде три колони – піша, повітряна і механізована.

Зазначимо, що пішу колону зведених парадних розрахунків Національної гвардії України представлятимуть одразу 4 «коробки»: військовослужбовці спеціального навчально-тренувального батальйону «Почесна Варта», кінологічний підрозділ зі службовими собаками, курсанти Національної Академії та зведений оркестр.

Next Post

На автодорозі Золочів-Ясенів рух відновлено

Як вже на “Золочів.нет” повідомляли раніше, ремонтують дорогу Ясенів – Золочів на ділянці в межах с.Грабово. На ремонт цієї дороги з державного дорожнього фонду передбачено майже 35 млн гривень. Станом на вечір 14 серпня 2021 року редактору “Золочів.нет” начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Золочівської райдержадміністрації Степан Коропецький повідомив, […]