У Сновичах, Золочівського району, буде реконструйовано тваринницьку ферму

З початку 2012 року  у Львівській області   введено в експлуатацію три реконструйовані тваринницькі  ферми – ТзОВ «Барком» (с. Куликів Радехівський район,) – з  поголів’ям  500 голів ВРХ, СТзОВ «Прогрес Плюс» (с. Гаї, Бродівський район) – поголів’я 400 голів ВРХ та ФГ «Межиріччя» (с. Межиріччя Жидачівський район) – з поголів’ям  400 голів ВРХ, – повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.
Богдан Матолич також додав, що цьогоріч  побудовано та здано в експлуатацію тваринницьку ферму у селі Ясениця-Сільна Дрогобицького району із поголів’ям 50 голів ВРХ.

За словами першого заступник голови облдержадміністрації, на реалізацію програми розвитку тваринництва у Львівській області до кінця 2012 року будуть реконструйовані та введені в дію ще три тваринницькі приміщення – ТзОВ «Галичина» у с. Сновичі Золочівського району з поголів’ям 200 голів ВРХ, ТзОВ «Мостиське молоко» у м. Мостиська з поголів’ям 50 голів ВРХ та ТзОВ «Підгірці» с. Підгірці  Бродівського району з поголів’ям 200 голів ВРХ. Про це нам повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Залишити відповідь

Next Post

Олег Панькевич зустрівся з сільськими головами Золочівського району

17 жовтня у сесійній залі Золочівської районної ради голова Львівської обласної ради Олег Панькевич зустрівся з сільськими головами Золочівського району, нагородив Почесними відзнаками «70-річчя створення Української Повстанської Армії» членів Львівського крайового Братства ветеранів ОУН-УПА – активних учасників національно-визвольної боротьби українського народу: Марію Огурок, Степана Романіва, Анну Попович, Євгенію Брутковську, Василя […]