У Словіті відзначили свій 570-літній ювілей

22 липня 2012 року в селі Словіта відбулось святкування 570-літнього ювілею.

На свято прибули  депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко, голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, депутат Золочівської районної ради  Микола Адамик та ряд інших відомих постатей і уродженців Словіти.

Розпочалось свято з молитви за участю настоятелів місцевих храмів, гостей та громади села. Згодом святкування продовжилось на сцені в урочистій формі. Велично прозвучала Ода нашої держави. По справжньому щиро вітали словітчан гості. Гостинна Словіта частувала кулішем та іншими смачними стравами усіх присутніх. Згодом на футбольному полі відбулись спортивно-козацькі розваги, а вже потім співуча Словіта чарувала піснями і танцями. В концерті прийняли участь родинний ансамбль сім’ї Волошин, словітський дует «Два крила», солісти сім’ї Мельник зокрема Олександра Москва та Оксана Квас, також не обійшлося без виступу танцювального колективу Словітського Народного дому, співали Орися та Настя Макар, завітав на свято популярний співак Джон уродженець сусіднього села Гологори та Марічка Гуменна, прекрасно виступили Богдан Дзинзилюк, Віктор Гембара та багато інших відомих і популярних у Золочівському краї артистів.

Слід відмітити ряд спонсорів без яких свято не відбулось би – це  депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко, підприємці Андрій Починок, Анатолій Жабурняк та депутат Золочівської районної ради від Словітського округу Микола Адамик. За вдале свято словітчани дякують сільському голові Олександрі Діжак, спонсорам, гостям, артистам і всім тим хто ділив з ними приємні хвилини радості.

Читайте також:

Село Словіта святкуватиме свій 570-літній ювілей

Залишити відповідь

Next Post

Золочів’яни взяли участь у фіналі 24 Міжнародної парафіяди 2012 року у Польщі

Рано вранці в понеділок 23.07 з Фіналів 24 Міжнародної  ПАРАФІЯДИ, які відбулися у Варшаві (Польща), повернулася молодіжна команда нашої римо-католицької парафії  Успіння ПДМ м. Золочів (у складі 17 чоловік  під керівництвом сестри монахині Пасхаліси (Служебниці Найсвятішого Серця Господа Ісуса Христа). ПАРАФІЯДА – це  освітня програма асоціації, яка прагне  заспокоїти природню […]