У Skype можна створювати смайлики з своїх портретів

Сервіс інтернет-телефонії Skype представив додаток для Facebook, який дозволяє створити смайлик на основі власних фотографій. Про запуск програми говориться у блозі Skype.

За допомогою програми користувач може зробити смайлики двох видів – статичні та анімовані. Статичний смайлик створюється на основі будь-якого знімку користувача, завантаженого на Facebook.

Для отримання анімованого смайлика використовується веб-камера. Камера п’ять разів фотографує обличчя користувача та поєднує фотографії в рухому картинку. Під час зйомки користувачеві пропонується зобразити на обличчі емоцію, яку він хоче висловити цим смайликом.

Готовий смайлик можна опублікувати на своїй сторінці в Facebook або помістити в спеціальну галерею. Додаток також видає посилання на картинку, яку потім можна вставляти в месенджери.

Мета програми, яка отримала назву Skype Humoticons, – зробити смайлики, які застосовуються при інтернет-спілкуванні, “більш людяними”, вказують представники Skype.

Додаток Skype Humoticons став частиною маркетингової кампанії сервісу під назвою “It’s Time for Skype” (“Час для Skype”). Її мета – нагадати про Skype користувачам, які все більше часу проводять в соцмережах. Маркетологи сервісу підкреслюють, що на відміну від Facebook і Twitter Skype пропонує майже “живе” спілкування.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

У «Мамаєвій слободі» відбудеться українсько-польський фестиваль «Україна – земля козаків»

В період з 2 червня по 1 липня 2012 року на території козацького селища «Мамаєва Слобода» в серці столиці України, у «Мамаєвій слободі», відбудеться українсько-польський фестиваль«Україна – земля козаків». В рамках фестивалю заплановано феєричне кінно-каскадерське шоу із презентацією зброї та гонору обох народів. Щоденно буде проходити лицарський герць (поєдинок) між […]