У «Школі радості» проведено конкурс патріотичної пісні (відео)

Сьогодні, коли наша Україна стала й упевнено йде шляхом незалежності з особливою повагою і шаною вдивляємося у постаті тих героїв, які свого часу боролися і віддавали життя за її свободу й суверенність. Їх немало було в історії нашої країни, імена цих відважних синів рідної землі золотом вкарбовані в її пам’ять.
Згадуючи про Українську Повстанську Армію, ми вшановуємо пам’ять тих героїв , які боролися за те, аби ми жили вільним життям у своїй власній, самостійній державі.
Із метою залучення молоді до справи увіковічення і вшанування героїв національно-визвольних змагань, висвітлення героїчної сторінки української історії – Української Повстанської Армії – 14 жовтня 2013 року у «Школі радості» Золочівського НВК проведено традиційний конкурс патріотичної пісні для учнів 1-4 класів (організатор – Чуха Марія Даниїлівна, учитель музики) та конкурс строю та пісні для учнів 5-9 класів (організатор – Гарматюк Михайло Омельянович, учитель фізичної культури).

Українські маршові пісні у цей день звучали особливо, вкотре підтверджуючи слова Великого Кобзаря:


Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люди, наша слава,
Слава України!

Залишити відповідь

Next Post

Поблизу села Сасів знайшли останки вояка Вермахту (відео)

12 жовтня 2013 року поблизу села Сасів пошуківцем із міста Золочева було виявлено німецьку каску під якою був череп. На цьому місті 16 жовтня товариством пошуку жертв війни “Пам’ять” було проведено ексгумацію. Як розповів “Золочів.нет” керуючий пошуковою групою Товариством пошуку жертв Війни “Пам’ять” у Золочівському районі Кузьма Ігор Васильович, внаслідок […]