У школах області відзначать День Соборності та Свободи України

den sobornostiЗ ініціативи департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської ОДА 22 січня у загальноосвітніх навчальних закладах області проведуть тематичні та виховні заходи до Дня Соборності та Свободи України. Про це нам повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації. 

В цей день у школах Львівщини проходитиме низка тематичних та виховних заходів: бесіди для учнів молодших класів, «круглий стіл» на тему «Україна – самостійна соборна держава», перегляд відео. У шкільних бібліотеках будуть оформлені книжково-журнальні виставки, проводитиметься бібліографічний огляд літератури для учнів середніх та старших класів, експонуватимуться портрети українських письменників та історичних діячів, чия творчість і діяльність нерозривно пов’язана з боротьбою за волю України, а також репродукції картин українських художників, що зображають героїчні сторінки української історії, передають красу пейзажів рідного краю.

Нагадаємо, це свято відзначають щороку 22 січня, в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося в 1919 році. А 30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День Соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».

Залишити відповідь

Next Post

Вертеп у селі Городилів (відео)

Різдвяні свята найбагатші в річному календарі традиціями та обрядами, зрядженнями і маскуваннями. Молодь бере участь у вертепах, в яких розігрується своєрідна вистава, що розповідає про народження Ісуса Христа. Переодягнені вертепники ходять від хати до хати, співають колядки і віншують господарів, бажаючи їм щастя, здоров’я та добра.  В Городилові вертеп є […]