У школах не буде оцінок з фізкультури

В українських школах скасовуються оцінки з фізкультури. Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на Серпневій конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області, повідомляє кореспондент ТСН.

Розвиток дитини є важливішим за спортивні досягнення. Тобто з нового навчального року від дітей не вимагатимуть здавати нормативи з фізкультури, якщо вони їм не під силу. Відтепер більш важливим буде, щоб діти багато рухались і побільше бували на свіжому повітрі. Замість оцінок школярам ставитимуть “зараховано” чи “не зараховано”. А тим, хто відвідує спортивні секції, “зараховано” за фізкультуру отримуватимуть автоматом. Подробиці нововведення Табачник пообіцяв розповісти на конференції Міносвіти, яка відбудеться завтра у Києві.

Читайте також:

У школах Львівщини функціонують 428 медичних кабінети

Скільки коштує спорядити школяра?

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський "Сокіл" поступився "Руху" із Винників (відео)

26 серпня 2012 року  у Золочеві відбувся матч між командами “Сокіл” (Золочів)  та  “Рух” (Винники). Поєдинок закінчився з рахунком  1-3 на користь гостей. Авторами голів стали: на  17хвилині  Баглай Андрій №8 (Рух), на 35хв. Грицина Микола №7 (Сокіл), на 48хв. Мостовський Руслан  №15 (Рух)  та на  69хв. Мігаревський Ігор №17 […]