У школах Львівщини функціонують 428 медичних кабінети

У загальноосвітніх навчальних закладах Львівської області функціонують 428 медичних кабінети, в яких працюють 162 лікарі та 482 медичні сестри – повідомив 23 серпня в.о. начальника головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Середа під час спільної аудіо-селекторної наради Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на тему: «Стан готовності навчальних закладів до нового 2012-2013 навчального року». Про це Золочів.нет повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Орест Середа додав, що за 6 місяців 2012 року профілактичними оглядами охоплено 207 453 дітей Львівщини у віці від 0-17 років.

Під час наради також обговорено питання посилення медико-профілактичного компоненту у школах, забезпеченні профоглядами учнів загальноосвітніх навчальних закладів, що розташовані в сільській місцевості, дітей із сімей соціального ризику виїзними мобільними бригадами.

Залишити відповідь

Next Post

Якою буде погода 1 вересня ?

Літо добігає кінця, за декілька днів, у суботу, 1 вересня, у навчальних закладах Золочівщини відзначатимуть  – День знань. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Тому  важливо для кожного з нас, щоб […]