У Східниці відбудеться всеукраїнський фестиваль повітряних куль “FLYQUEST”.

У Східниці з 28 квітня по 2 травня відбудеться всеукраїнський фестиваль повітряних куль “FLYQUEST”. Мета фестивалю – популяризація повітроплавання та курорту Східниця.

Участь у фестивалі візьмуть участь 7 команд з цілої України.  На участь у фестивалі подала заявку команда з Литви,  якщо вони приймуть участь – це буде перший в західній Україні міжнародний турнір з повітряних куль. Східниця на сьогодні єдине місце в Україні, де літають повітряні кулі в горах, повідомив голова оргкомітету Микола  Шепітчак.

У програмі турніру передбачені, якщо дозволять погодні умови та напрямок вітру, польоти на повітряних кулях над горами Сколівського та Турківського районів. Все залежить від силу вітру та від пересування повітряних течій. У випадку  штилю, кулі в небо будуть підніматися над Східницею та над прилеглою територією.  Також у програмі турніру буде так звана “робота куль у прив’язному режимі  та парад повітряних куль у нічному небі” кулі будуть прив’язані на відкритій місцевості  і будуть випускатися  на висоту близько 30 метрів і любителі гострих відчуттів матимуть можливість не лише помилуватися кулями, але й піднятися у повітря та оглянути Східницю та її околиці із висоти пташиного польоту. Кульмінацією фестивалю стане грандіозний парад повітряних куль, які світитимуться, в нічному небі.

Короткий опис турніру. Повітряна куля з учасниками турніру по команді стартує. Пілот розібравшись з вітрами займає потрібний напрямок. Через годину після старту пілот визначає можливе місце посадки аеростата. Після приземлення пілот передає свої координати водію машини підбору. Машина підбору з іншими членами команди вирушає на місце посадки аеростата за даними координатами. Завдання драйвера швидко знайти повітряну кулю та повернутися на старт.

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

У Львові відбудеться V свято Дня батяра

28 квітня – 1 травня 2012  у Львові, на  пл. Ринок (північна сторона), відбудеться V свято Дня батяра. На святі традиційно усі гості матимуть нагоду поринути у початок століття із батярською музикою, ретро-фотосектором, батярськими бумциками та караоке і музикантами. Гості свята традиційно мають можливість прийняти участь у інтерактивній програмі свята – буде розміщено постійно […]