Біля церкви у селищі Підкамінь виникло провалля землі: виявлено стару криницю

Підкамінь
Підкамінь

27 лютого 2021 року в Підкамені на території Церкви Успіння Пресвятої Богородиці виникло провалля землі, внаслідок чого було виявлено  криницю. Про це повідомив Микола Ковальчук у спільноті “Підкамінь: історія у світлинах”.

“Сьогодні вночі, на території Церкви Успіння Пресвятої Богородиці, сталося провалля землі, внаслідок чого було виявлено недіючу криницю. Завдяки світлинам, що публікувалися у групі дізналися, що дійсно криниця на цьому місці була ще на початку ХХ століття. Тепер головне – відновити та зберегти її. Враховуючи, що досвід та знання щодо збереження таких історичних пам’яток є у колективу Бродівський історико-краєзнавчий музей , які минулого року відновили криницю на території Бродівського замку.

Шановні підкамінчани, враховуючи провалля землі, будьте обережні, йдучи тротуаром коло дзвіниці церкви, і не підходьте близько криниці. Мусимо дочекатися повного розтоплення снігу.
Отак, з Божою допомогою історія містечка говорить і повертає себе.

Дякую за інформацію та фото отцю Михайлові Бакаю”, – повідомив Микола Ковальчук.

Next Post

Світлої пам'яті Стахів Марії Андріївни

Несподівана звістка огорнула сумом колектив ДНЗ №6 “Вербиченька”. На 72 році обірвалася життєва стрічка колишньої завідувачки садочку, прекрасного педагога, активіста, щирого порадника, вірного друга дорослих і дітей Стахів Марії Андріївни. Щиро співчуваємо рідним та близьким. Пам’ять про Марію Андріївну вічно житиме в наших серцях. Світла пам’ять… Поділіться цим у соцмережах:
Світла пам'ять...