У село Струтин привезли мощі та ікону святого Юди Тадея (відео)

6 грудня у село Струтин, що у Золочівському районі привезли мощі та ікону святого Юди Тадея.

Як “Золочів.нет” повідомив адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Струтин о. Іван Медвідь  до 15 грудня молитимуться до Бога дев’ятницю за заступництвом св. Юди Тадея, перед його мощами та іконою.

Святий Юда Тадей належить до дванадцяти найближчих учнів Ісуса Христа. Юда Тадей був покликаний Ісусом. Оскільки він мав таке ж ім’я, як і зрадник Ісуса, то люди про нього забули, але згодом було доведено, що йдеться про дві різні особи і тоді в багатьох людей з’явилося особливе вшанування цього Святого. Після воскресіння Господнього, апостол Юда Тадей проголошував Слово Боже в Галилеї, Самарії, Сирії та інших місцях. Помер мученичою смертю у Персії або Сирії і згодом його тіло було перевезено до Риму та захоронене в Соборі Святого Петра. Згідно різних дослідників, ім’я «Юда» означає «той, що дарує радість», а «Тадей» означає «щедрий», «добрий». Святого Тадея зображають із медальйоном (образом) Ісуса Христа на грудях в знак того, що через зображення Ісуса Христа, яке апостол приніс до хворого царя Едеси Абгара, останній був зцілений Господом від хвороби; також зображають із вогненним язиком над головою на знак того, що цей апостол був присутнім при Зісланні Святого Духа; а палиця, сокира чи кийок в руках Апостола – це знаряддя мученичої смерті, якої він зазнав.

Next Post

Наживо: Літургія у храмі Св. Софії м. Золочів (відео)

“Золочів.нет” проводить трансляцію Богослужіння з храму Св. Софії м. Золочів (Львівської області). Поділіться цим у соцмережах: