У селі Ясенівці відзначили День Гідності та Свободи (відео)

den gidnostuРівно рік, як на захист людської гідності в Україні, вийшли студенти. Вони не знали, що їх протест здивує світ, про жертву, що їх чекає, але й не знали про перемогу…
Захоплював мирний протест і приголомшила чиста жертва Небесної Сотні. Герої залишаться в пам’яті нащадків назавжди.
21 листопада 2014 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, учні та вчителі Ясеновецького НВК вирушили до стіни пам’яті «Світи, Небесна Сотне, не згасай».
Із вступним словом виступив директор Ясеновецького НВК Рак М.М., який нагадав присутнім про ті страшні події, жертви, що сталися протягом останнього року.Голова сільської ради Мисак В.Ю. продовжив спогади про події лютого 2014 року. Також до дітей звернулася директор будинку «Просвіти».
Сагата Н.М., яка побажала дітям не забувати про героїв Небесної Сотні, бути справжніми патріотами, нести добро, людяність, справедливість. Кожен із виступаючих також згадав буремні роки страшного Голодомор, закликали присутніх засвітити у суботу свічку пам’яті.
Потім учні піднесли до Небесної Сотні засвічені лампадки. Захід закінчився молитвою.


Залишити відповідь

Next Post

Україна може відсудити у Росії майже трильйон доларів за Крим і Донбас

Україна може відсудити у Росії в міжнародних інстанціях від $ 100 млрд до $ 1 трлн за неправомірні дії. Як пише “Новое время”, на початку березня український Мін’юст розпочав судову тяганину, подавши перший позов проти Росії до страсбурзького Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Зараз до нього додалося ще два […]