У селі Вороняки відзначатимуть ювілей церкви

На пагорбі, у селі Вороняки,  красується святиня села церква св. Жінок Мироносиць, яку  видно не тільки на околицях Вороняк, але й  і на околицях міста Золочева та сусідніх сіл. І кожен, незалежно від віри сповідання, поверне свою голову і поклониться цьому Божому храму. У будь-яку пору церква прикрашає та бадьорить село.

Цього року, 12 серпня,  у селі Вороняки відзначатимуть 20-ту річницю заснування парафії св. Жінок Мироносиць.

Як розповів нам парох о. Михайло Смолінський, ініціаторами будівництва церкви у селі були місцеві мешканці, Ганна та Микола Городиловські. Саме  з їх ініціативи, 21 листопада 1991 року, було створено церковний комітет, прийнято статут релігійної громади. А вже 27 грудня 1991 року релігійну громаду села Вороняки було офіційно зареєстровано, про що видано свідоцтво за підписом голови Львівського облвиконкому В’ячеслава Чорновола. У 1992 році жителі села розпочали збір коштів та будівництво церкви…

Новий величний храм  було завершено у 1998 році. І  9 серпня 1998 року відбулося освячення новозбудованої церкви. Чин посвячення храму здійснив Глава УГКЦ Любомир Гузар.

12 серпня 2012 року, жителі села запрошують взяти участь у Архієрейській Божественній Літургії з нагоди 20-ї річниці заснування парафії святих Жінок Мироносиць с. Вороянки. Початок літургії о  12 год.

Слід відмітити, що участь у Святій Літургії візьме  Владика Ігор  Возьняк. Після Літургії відбудеться освячення Владикою площі Патріархів, присвячене 120-річниці з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого.

Читайте також:

Школу у селі Вороняки буде введено в експлуатацію 1 вересня 2012 року

У селі Вороняки відбулось відкриття амбулаторії сімейної медицини

Залишити відповідь

Next Post

Рекомендують у храмах Золочівщини встановити сигналізацію

За даними Золочівської районної комісії із обстеження культових споруд, яка вже оглянула 77 храмів з 90, лише у двох храмах Золочева встановлена сигналізація із виходом на пульт спостереження ВДСО з реагуванням та виїздом на місце наряду міліції. Усі храми, які обстежуються, мають столітню або й ще давнішу історію заснування і […]