У селі Вороняки відкрили нову школу (відео)

27 грудня  2012 року у селі Вороняки  відбулось урочисте відкриття нової  Вороняцької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.  за участі представників районної влади, депутатів, а також вчителів, директорів шкіл району, учнів та мешканців села. Привітати педагогів, дітей та батьків приїхали депутат Верховної ради Лідія Котеляк,  голова Львівської обласної державної адміністрації  Михайло Костюк, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький.

Розпочався захід із урочистої лінійки. Отець Михайло Смолінський благословив учнів та педагогів на добру працю у стінах нового навчального закладу. Для виступу мали слово учні нової школи.

Голова Львівської ОДА подарував для потреб школи мультимедійний комплекс, а також спільно із головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким вручив учням символічний ключ від дверей до нового навчального закладу.

Після перерізання стрічки для усіх охочих провели екскурсію  новозбудованою школою.  Гості оглянули навчальні класи, просторий спортивний зал, зал для занять танцями, стоматологічний кабінет та інші приміщення.

Приємно відзначити, що аналогів такої школи на Золочівщині немає, і це є вже школа Європейського рівня.

Залишити відповідь

Next Post

Вручили ключі від автомобілів (відео)

27 грудня 2012 року заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький в урочисто вручив ключі від автомобілів людям, які потребують їх за станом здоров’я. Таку можливість отримали троє інвалідів та інвалідів-чорнобильців: • Демків Марія Миколаївна та Чиж Анатолій Вікторович сім’я, у якій мати і син інваліди. • Шпортун Борис […]