У селі Вороняки відбулось відкриття амбулаторії сімейної медицини

Ми завітали  у село Вороняки Золочівського району, де  29 червня 2012 року, після генерального ремонту, відбулось відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Варто відмітити, що до 2007 року у селі Вороняки був лише фельдшерсько-акушерський пункт. А вже з 2008 року розпочала свою роботу амбулаторія, якій для повного функціювання потрібен був генеральний ремонт.

Ремонт було здійснено за підтримки голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого, головного лікаря Золочівської ЦРЛ Володимира Бойка та місцевих меценатів.

Про специфіку роботи цієї медичної установи розповіла головний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини – Хомяк Марія Володимирівна.

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині зібрано понад 200 тисяч гривень для лікування дітей, хворих на цукровий діабет

На Львівщині підбито підсумки VII Всеукраїнської благодійної акції “Серце до Серця” для допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, в межах якої було зібрано 215439 гривень – про це повідомив начальник управління з питань сім’ї та молоді облдержадміністрації Анатолій Ігнатович. Анатолій Ігнатович зазначив, що серед міст найбільше коштів було зібрано волонтерами […]