У селі Вороняки відзначать ювілей від освячення церкви Святих Жінок Мироносиць

ПОДЯКУЙ БОГУ ЗА ХРАМ СВЯТИХ ЖІНОК МИРОНОСИЦЬ
„Віддаючи шану й подяку предкам, які з любові до Триєдиного Бога і Його Церкви, 10 травня в 1992 році наріжний заклавши камінь, святиню цю на честь Святих Жінок Мироносиць жертовним своїм зусиллям збудували, а 9 серпня 1998 року її освятили на більшу славу й для поширення Святої Католицької Віри, ми нині Ювілей від освячення цієї святині Блаженнішим Любомиром Гузаром відзначаємо та до участі в урочистому святкуванні маємо честь Вас усіх запросити.”

12 серпня 2018 року о 12.00 буде відправлена Свята Літургія очолювана Архієпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возняком. На площі біля храму відбудеться святочна трапеза для жителів і гостей. Завершить святкування концерт у виконанні народних колективів, талановитої молоді і дітей нашого села.
о. Михайло Смолінський

Залишити відповідь

Next Post

У Золочів прийшли прочани, що йдуть із Самбора до Зарваниці

7 серпня 2018 року у  Золочів завітали прочани, що йдуть за напрямком “Самбір-Зарваниця”. Зустрічали прочан у  парафії Блаженного Миколая Чарнецького. Привітав присутніх декан УГКЦ о. Михало Сукмановський, голова Золочівської РДА Володимир Недзельський. Після цього усі мали спільний Молебень. Своїми враженнями поділилися прочани Наталія, Павло, Ольга та найстарша прочанка Юстина Курчик […]