У селі Струтин відзначали 25-ти річчя Незалежності України

21 серпня в Народному домі селі Струтин відзначали 25-ти річчя Незалежності України. Радували око вишукані барви вишитих сорочок, синьо-жовта символіка та червоні маки, вплетені в віночки маленьких україночок. Патріотичний концерт під гаслом «Моя Україна – єдина і вільна» розпочався з «Отче наш» та «Ще не вмерла Україна» у виконанні хору.

Концерт, який підготувала завідувач НД Люба Бучинська мав змістовну, цікаву програму із залученням аматорів та молоді села. Діти читали вірші про Україну, молодіжний ансамбль «Мальви» вразив милозвучним виконанням, дитячий танцювальний колектив виконав танець «Козачок», дитяче тріо, соло та багато інших.

Присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання. Композиція «Пливе кача» – як гімн Небесної Сотні, заставив усіх присутніх слухати її стоячи.

Ведучою свята була Мар’яна Рудавська.

strutun (1) strutun (2) strutun (3) strutun (5) strutun (6) strutun (7)
Незалежність нашої держави стала реальністю. Проте, нелегка боротьба за національну культуру, за українську мову, а від так і за Державу – ще попереду, яку продовжувати і будувати нам з вами…

З днем народження, Незалежна Україно!!!

Зав. НД с.Струтин Люба Бучинська

Залишити відповідь