У селі Скварява знайдено останки вояка часів Другої світової війни (відео)

Як нам повідомив голова  Скварявської сільської ради та керуючий пошукової групи товариства пошуку жертв війни «Пам’ять»  у Золочівському районі  – Кузьма Ігор Васильович, у селі Скварява нещодавно було знайдено останки вояка часів Другої світової війни. 

Як керівник пошукової  групи товариства “Пам’ять” , що займається пошуком,  ексгумацією  та перезахороненням останків жертв Другої  світової війни, Ігор Кузьма  вийшов  9 вересня  2012 року на пошукові роботи з металошукачем. Внаслідок огляду  певної території,  на якій велися воєнні дії за розповідями очевидців війни,  Ігор Кузьма знайшов останки людини, що швидше за все була  вояком дивізії СС «Галичина». Остаточне підтвердження приналежності  до тої чи іншої армії, можна буде отримати  із смертного ідентифікатора.

Окрім цього у селі Скварява товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» розпочало зйомки фільму про часи Другої світової війни.

  Читайте також:

Відбудеться урочисте перепоховання останків 12 вояків дивізії «Галичина»

Відбулася історична реконструкція останнього бою Бродівського оточення (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції»

18 вересня 2012 року з 10.00 до 12.00 год. в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Львівській області буде проводитись пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції» за участю представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Служби безпеки України та Львівської обласної прокуратури. Телефон для отримання консультацій […]