У селі Ремезівці відкрили амбулаторію сімейної медицини (відео)

На Золочівщині у селі Ремезівці відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини, за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та за участі місцевого бюджету.
Урочисте відкриття відбулося 18 грудня 2019 року за участі заступника начальника Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Васько, керівника Управління капітального будівництва Львівської ОДА Олега Пелиха, депутата обласної ради Зеновія Шептицького, голови районної ради Олега Банаха, депутатів районної ради, головного лікаря Золочівської ЦРЛ Анни Самчкуашвілі, медичних працівників. У відкритті взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич.

Нагадаємо, що на Золочівщині функціонує 12 амбулаторій і ще одна новозбудована, яка сьогодні урочисто відкрита для населення.
Дана амбулаторія буде проводити медичне забезпечення таких населених пунктів: Шпиколоси, Ремезівці, Жуків, Кропивна, Підгір’я.
Так, загальна кошторисна вартість Ремезівцівської амбулаторії становить – 7 млн. 700 тис. грн.

Next Post

Під час пожежі на Бродівщині загинув чоловік

19 грудня о 02:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Конюшків Бродівського району. “Пожежа виникла в дерев’яному житловому будинку, розміром 10×4 м. До місця виклику негайно виїхали рятувальники 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Броди. Вогонь швидко поширився дерев’яними конструкціями будівлі. Під час розвідки пожежі, в будинку […]