У селі Поляни провели огляд творчості художніх колективів району (відео)

poljanu (2) У неділю, 23 червня, у  селі Поляни, що на Золочівщині, було проведено черговий етап традиційного огляду творчості аматорських художніх колективів району “Свою Україну любіть”.

Розпочав захід хоровий колектив  Народного дому села Поляни. Своє самодіяльне, мистецьке вміння демонстрували учасники художньої самодіяльності не тільки Полянської, але й Підлипецької, Бібщанської сільських рад та Поморянської селищної ради. Лунали пісні у виконанні ансамблів, хорових колективів та солістів.  Неперевершено читали поезію. Також у цей день радували глядачів веселими гуморесками та гумористичними сценками.poljanu (3)

Привітав присутніх  заступник голови Золочівської районної державної адміністрації  Роман  Сухецький. Підсумки огляду та висновки журі виголосив директор районного Народного дому ім. І.Білозіра Михайло Стречик.

Нагадаємо, що огляд творчості аматорських колективів “Свою Україну любіть”  присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Next Post

На етнофестивалі «Підкамінь 2013» вчитимуть співати!

Учасники фестивалю вправлятимуться у хоровому мистецтві під керівництвом «Як умієм, так і пієм» Orchestra. Колишній учасник гурту «Перкалаба», художник та музикант Ярема Стецик кілька років тому започаткував фестивальний хор «Як умієм, так і пієм». «Ми не є типовим хором. Ми вчимо співати, працювати у команді, та головне – спілкуватись з […]