У селі Кругів люди обурилися через зрізання дерев

3 листопада 2017 року мешканці села Кругів, Золочівського району призупинили порубку дерев у лісі.

Голова Колтівської сільської ради Любов Кальмук, у коментарі “Золочів.нет” повідомила, що 31 жовтня Золочівським ДЛГП «Галсільліс» було надано інформацію до сільської ради про лісогосподарські заходи – цю інформацію планували обговорити на сесії сільради 7 листопада. Роботи підприємство розпочало 3 листопада, що викликало обурення громади села Кругів. Громада аргументує своє обурення тим, що в селі є багато пасік, а в цьому лісовому масиві ростуть липи.

Депутат Колтівської сільської ради, житель села Кругів Богдан Мартинишин, розповів, що люди зранку 3 листопада почули шум пил в лісі, тому й прийшли. Побачили, що лісова бригада зрізає дерева. Місцеві мешканці призупинили вирубку, викликали поліцію, написали заяву.

Детальніше дивіться у відео.
Залишити відповідь

Next Post

У Сасові школярі готуються до участі у Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO League

Учні Сасівського НВК готуються до участі у Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO League, який пройде у м. Київ 3-4 березня 2018 року. Минулого року школярі перемогли у одній з номінацій у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League. “Цього року ми продовжуємо брати участь у даному конкурсі. В даний час діти складають моделі […]