У селі Козаки відбулось освячення фігури Божої Матері

Нещодавно у селі Козаки відбулось освячення фігури Божої Матері. На цю подію зібралося майже усе село та приїхало чимало гостей. Чин освячення фігури Божої Матері здійснив отець Михайло Сукмановський.

Якщо є внутрішній світ і бажання поринути у чистоту, спокій та безтурботність, то вам, безумовно, потрібно прийти до фігури Матері Божої в село Козаки. Віряни встановили її щоб не тільки фігура дарувала радість та надію жителям села, а й усім, хто її бачить в окрузі, бо стоїть вона на горі – там, де ваша душа прагне відпочинку і затишку… Матір Божа схиляє голову у молитві. Щось в неї є таке, що пробуджує серце кожного, хто її бачить і змушує теж поклонитися… Вона вміє заспокоїти, утішити, подарувати тепло та милосердя. Якщо маєте можливість обов’язково використайте свій час для душі і відвідайте це чудове місце.

Дякуємо всім, хто долучився та допоміг заново встановити фігуру Матері Божої коштами та працею; дякуємо майстрам та художникам, архітекторам; дякуємо священникам за настанови, науки мудрості, справедливості і добра. Дякуємо всім, хто був разом з нами та підтримував нас у наших намірах. Нехай Господь Бог і Матір Божа завжди будуть разом з вами, і оберігають вас завжди і в усьому.
Парафія села Козаки

Next Post

Вітання для Оксани Муравель

Святкує день народження Оксана Муравель. Дорогу дочку, любу матусю і сестричку вітають сини Тарас і Юрій, сестра Ірина, батьки і вся велика родина. У цей день святковий Прийміть наш букет пошани й любові, Хай доля дарує Вам доброго віку, Щоб втіхи і радості було без ліку. Хай обминають невдачі і […]