У селі Княже горять торфовища, а поруч горить поле з-під кукурудзи (відео)

torfu2 жовтня 2015 року інформаційний портал «Золочів.нет» побував на місці торф’яної пожежі у селі Княже.

Отож, інформуємо Вас, що ми побачили станом на 2 жовтня.

Тут рятувальники роблять все можливе аби зупинити пожежу, а зовсім поруч горить фермерське поле, на якому спалюють стерню з-під кукурудзи. А потім ми ще дивуємося, чому загорілися торфи?

Викликано працівників міліції. Як виявляється, за спалювання стерні пожежники не мають права штрафувати, бо це екологічна стаття і компетенція міліції та екологічної служби. А еколога у нас в районі немає.

У селі Княже працюють Золочівські рятувальники під керівництвом начальника Золочівського райвідділу ГУ ДСНС України Юрія Байовського та голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

Рятувальники дякують Червоненському ВПУ за допомогу у харчуванні, фермерам за допомогу технікою та усім не байдужим людям.

2 жовтня дим від торфовищ, був менш помітний у Золочеві. Змінився напрямок вітру і тому між населеними пунктами Червоне і Велика Вільшаниця та на ділянці дороги Золочів-Львів спостерігалося значне скупчення диму.

А тим часом у Золочеві та по селах теж, палії продовжують спалювати бадилля від картоплі і знову телефонують мешканці та скаржаться, що важко дихати…

Залишити відповідь

Next Post

Переможцям конкурсу "Таланти Золочівщини -2015" вручено "золоті мікрофони" (відео)

Як ми інформували раніше, переможцями конкурсу стали п’ять учасників. У номінації Улюбленець глядачів – Оля та Юля Візлінські. У номінації Юний талант – Сніжана Терлецька. У номінації Авторська пісня – сестри Оля та Іра Лісньовські. У номінації Актуальна пісня – Ярина Цоба. У номінації Артистизм – Маріанна Леськів. Переможцям вручено […]