У селі Бортків відбулося відкриття місцевої пожежної команди

29 жовтня відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в с. Бортків, Золочівського району. Ця подія є результатом активної співпраці районної влади, рятувальників та сільської громади, які доклали чимало спільних зусиль для реалізації проекту. Від сьогодні рятувальники МПК гарантуватимуть безпеку 3 населених пунктів Бортківської сільської ради та населених пунктів суміжних сільських рад, у яких проживає близько 3 тисячі мешканців. Завдяки створенню такого підрозділу можна уникнути травмувань людей під час пожеж та значних матеріальних збитків, адже ліквідація пожеж розпочнеться на початковій стадії їх виникнення.

Участь в урочистостях взяли керівники Золочівської районної ради та районної державної адміністрації, а також представники ГУ ДСНС України у Львівській області.

Під час церемонії відкриття до присутніх з вітальним словом звернувся сільський голова Володимир Потюк, який зазначив що створення пожежної команди у громаді є необхідною для того, щоб люди в селах могли вчасно отримати послуги рятувальників, врятуватись від надзвичайних ситуацій та вберегти власне майно.

Привітав членів МПК із початком роботи й начальник Управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Львівській області Базів Іван Миколайович.

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області вручили рятувальникам місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля із усім необхідним пожежно-технічним обладнанням та побажали їм гідно виконувати свій професійний обов’язок на благо українського народу.

На даний час у Бортківській пожежній команді працюватиме троє рятувальників та проходять відбір ще 3 чоловіки.

Представник духовенства освятив пожежний автомобіль та приміщення пожежного депо, де рятувальники нестимуть службу.

Нагадаємо, що Львівська область входить до числа 5-ти областей України, де запроваджено Пілотні проекти щодо організації заходів цивільного захисту населення в об’єднаних територіальних громадах.

8 квітня 2016 року було підписано Меморандум про співпрацю між Львівською облдержадміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Відповідно до Меморандуму розроблено План реалізації основних заходів пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення спроможних територіальних громад.

Головний інспектор Золочівського РВ ГУ
ДСНС України у Львівській області
Олег Грабовський

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни побували на екскурсії в УКУ та на виступі Ніка Вуйчича

28 жовтня 2018р. спільнота “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” міста Золочева, завдяки організації «Карітас-Золочів» та підтримки Львівської освітньої фундації, відділу освіти Золочівської РДА мали цікаву екскурсію у м. Львів. Близько п’ятдесят осіб, батьків, дітей та молоді з особливими потребами, а також волонтерів оглянули багатофункційний академічний корпус УКУ, де […]