У селі Бонишин Золочівського району сталася пожежа

4 жовтня 2012 року об 11:39 на пульт зв’язку оперативно-координаційного центру Головного територіального управління МНС  надійшло повідомлення про пожежу, яка трапилась в селі Бонишин Золочівського району в господарській будівлі.

Вогонь знищив покрівлю будівлі на площі 40 кв.м,  5 т сіна, речі домашнього вжитку на площі 20 кв.м, дерев’яне перекриття на площі 40 кв.м.

Майже годину рятувальники приборкували полум’я. Вогнеборцям вдалось врятувати 2 будівлі та майно на суму 100 000 грн. За словами фахівців, ймовірною причиною пожежі стало коротке замикання електромережі. Про це нам повідомили у Головному управлінні МНС у Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

Авангардний одяг від молодих українських дизайнерів

Молоді дизайнери презентували 4 жовтня свої колекції In AVANT GARDE у межах у межах показу OFF SCHEDULE Х. Серед молодих дизайнерів Ольга Гнатюк, Steblakizm & Jana Karbovska, Юлія Пастух, Ірина Поліщук, Валерія Карлікова та інші. Кожна колекція особлива, вирізняється серед інших. Хед-лайнерами показу стали студенти Хмельницького національного університету дизайнери Ростислав […]