У селі Білий Камінь зустрічали воїна з АТО (відео)

biluj kamin14 грудня із зони АТО повернувся Богдан Куйбіда, який проживає в селі Білий Камінь, Золочівського району.

Богдану було вручено повістку 29 липня. Попри високу посаду, яку Богдан займав  чи не на найбільшій сільськогосподарській фірмі у Львівській області, він вирішив полишити роботу і піти захищати свою Землю, свою Україну. Мобілізували Богдана 31 липня у 80 аеромобільну бригаду. Після проходження підготовки 1 вересня він був відправлений в зону АТО.

3 місяці Богдан захищав Україну від страшного агресора, брав участь у боях і охороні ТЕС у місті Щастя, Луганської області. Тяжкою була служба і нелегке повернення додому. Вагон, у якому їхав Богдан був причеплений до товарного потягу. Богдан і його побратими вистояли і повернулися додому на відпочинок.

ato2Зустрічати Богдана прийшло все село, плакали жінки і чоловіки, а мати гордилася своїм сином, що виростила такого Героя. Такі хлопці, як Богдан – це справжні Герої, не тільки для свого села, а й для всієї України.

“Низький уклін тобі Богдане за мужність і витривалість, а мамі Богдана, пані Ірині, низький уклін, що виростила такого мужнього сина, справжнього захисника України.”
Слава тобі Богдане! Слава Україні!

Про це “Золочів.нет” розповіла Надія Костів.


Залишити відповідь

Next Post

"У Золочеві вже немає гральго бізнесу" — міліція (відео)

Інформаційний портал “Золочів.нет” завітав у Золочівський районний відділ головного управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, щоб поставити декілька запитань керівнику райвідділу, полковнику міліції Богдану Лазорчику стосовно протидії гральному бізнесу на території Золочівського району. “Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим було дано вказівку активізувати роботу по виявленню та закриттю […]