У с. Велика Вільшаниця відзначили День прапора та День Незалежності України

den nezalezn423 – 24 серпня у с. Велика Вільшаниця урочисто відзначили День прапора та День Незалежності України.
Розпочалося святкування молитвою на могилі воїнів УПА та біля пам’ятної дошки героям Небесної Сотні, яку очолив отець Остап Гнатів. Та хвилиною мовчання за всіх, хто віддав життя за волю України.
Опісля учні школи під керівництвом Сороки Ганни Павлівни прославили у віршах та піснях героїв нашого народу. А учениця школи Марта Нагірна продекламувала уривок власного твору, який увійшов до збірки “Життя – тобі”, і був присвячений нашому односельчанинові, який загинув під Волновахою.
На завершення виступу, до всіх присутніх з промовою звернулися голова сільської ради п. Ігор Волошин, директор школи – п. Наталя Нагірна а також, депутат сільської ради п. Петро Лісний, який представив громаді кілька авторських поезій. Про це “Золочів.нет” повідомила Галина Гнатів.

 

Залишити відповідь

Next Post

Діаспора українців в Іспанії провели марш вишиванок (відео)

23 серпня 2015 року Асоціація українців в провінції Валенсія (Іспанія) організували марш вишиванок присв’ячений Дню Прапора та Дню незалежності України. Усі присутні йшли вулицями Валенсії з прапором України та співали гімн. Було організовано збір коштів для воїнів АТО. А також, діаспора українців підписали прапор Іспанії, який передадуть в зону АТО […]