У с. Сасів на місці старого радянського обеліска встановлять новий. Оголошено конкурс

У селі Сасів, Золочівського району на місці старого обеліска «Героям-односельчанам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни і за встановлення Радянської влади» встановлять новий, оголосили конкурс. Про це написала голова Сасівської сільської ради Іванна Кармазин на своїй сторінці у Фейсбук.

“Враховуючи обговорення на загальних зборах жителів села Сасів та відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», 11 липня 2019 року було прийнято рішення сесії Сасівської сільської ради про демонтаж обеліска «Героям-односельчанам, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни і за встановлення Радянської влади» у селі Сасів. До 01 листопада 2019 року оголошується конкурс щодо тематики та вигляду пам’ятника, що може бути встановлений на місці демонтованого. Заявки приймаються в приміщенні сільської ради. Запрошуємо до обговорення”, – йдеться у повідомленні голови Сасівської сільської ради Іванни Кармазин.

До слова, У Золочеві на меморіалі “Вічний вогонь”, досі є “радянська зірка”, у якій запалюють на 8 травня вогонь.

Залишити відповідь

Next Post

Затверджено зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що 23.07.2019 набрав чинності наказ Мінфіну України від 31.05.2019 № 226 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку». Наказом внесено зміни до: наказу МФУ від 25.02.2000 № 39 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий […]