У Росії визнали затримання українських військових у Криму

atoТрьох українських військових, про зникнення яких раніше заявлялося, “затримала” прикордонна служба ФСБ Росії.

Про це повідомили в прес-службі самої структури, передає Українська правда, з посиланням на ТАCС.

“У Криму співробітники прикордонного управління ФСБ Росії затримали трьох військовослужбовців 79-ї бригади Збройних сил України за підозрою в незаконному перетині державного кордону Росії”, – йдеться в повідомленні.

Під час “затримання” у українських військовослужбовців нібито не було при собі документів.

Російські прикордонники розповідають, що українські військові нібито вирішили поспілкуватися з російськими морськими піхотинцями з іншого боку озера Сиваш.

Російська сторона прийняла рішення притягнути українських військовослужбовців до адміністративної відповідальності і передати прикордонним органам України.

Як відомо, 5 вересня стало відомо про зникнення трьох військовослужбовців 79-ї окремої аеромобільної бригади – старшого солдата і двох солдатів.

За даними Генштабу, вночі в цей район під’їжджали два автомобіля (УАЗ і УРАЛ) з боку окупованої території АР Крим, можливе незаконне затримання українських військовослужбовців.

При цьому зброя, патрони і документи військовослужбовців залишилися в розташуванні підрозділу.

Джерело: Українська правда

Залишити відповідь

Next Post

Про пільги батькам та членам сімей військовослужбовців

До Міністерства соціальної політики України надходять непоодинокі звернення щодо відмови у наданні пільг батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, та брали участь у проведенні антитерористичної операції. Законом України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”, який був […]