У разі стабілізації ситуації з 25 листопада діятиме оновлений графік погодинних вимкнень

На цей час на Львівщині діють аварійні відключення, спричинені черговим обстрілом енергосистеми. У разі стабілізації ситуації з 25 листопада можливе введення графіку погодинних відключень, який діятиме в оновленому форматі. Про це повідомляє пресслужба Львівобленерго.

“Графік оновили зважаючи на звернення споживачів, ситуацію в енергосистемі та для покращення логістики перемикань на підстанціях. Тривалість орієнтовної відсутності електроенергії у графіку не змінилась — чотири години двічі на добу, але змінились терміни виключення та включення на одну годину. Наприклад, якщо раніше період вимкнень був з 4 до 8 години ранку, то тепер з 5 до 9 години”, – кажуть у Львівобленерго. 

Повний оновлений цілодобовий графік погодинних відключень:

• з 1 до 5 год.; 

• з 5 до 9 год.;

• з 9 до 13 год.;

• з 13 до 17 год.;

• з 17 до 21 год.;

• з 21 до 1 год.

“Наголошуємо, що погодинні відключення вводять за розпорядженням «Укренерго». Їх впровадження в дію можливе за відносно стабільної ситуації в енергосистемі, в іншому випадку запроваджують аварійні відключення, попередити про які заздалегідь неможливо. Вказаний час відключень може збільшуватись на одну годину, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні”, – повідомили у Львівобленерго.

Також тут Ви можете дізнатись, до якої ГРУПИ ВІДКЛЮЧЕННЯ належить Ваш будинок. 

Next Post

Вдалося повернути з ворожого полону ще 50 Оборонців України

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомляє: “‼️ Сьогодні Координаційному штабу вдалося повернути з ворожого полону ще півсотні Оборонців України. За останні два дні з полону повернуто 86 Захисників, а разом на сьогодні звільнено 1269 осіб. 👨‍👩‍👦‍👦Серед визволених сьогодні — 20 представників Національної гвардії України, 12 воїнів Військово-морських сил, […]