У разі наявності податкового боргу «єдинник» зобов’язаний перейти на сплату інших податків

Платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, зокрема у разі наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів (п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України ).
Згідно з п.п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПКУ податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений ПКУ строк, та непогашеної пені.
Нагадуємо, реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку (п. 299.1 ст. 299 ПКУ).
Реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу (п. 299.10 ст. 299 ПКУ).
Причини необхідності переходу на сплату інших податків і зборів наведені в п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

ЗМІ: Кабмін погодив кандидатів на посади голів РДА Львівщини. Список

Кабінет міністрів погодив призначення голів районних державних адміністрацій Львівщини. Це повідомляють власні джерела видання «Перець». У списку кандидати на посаду голів 17 районних державних адміністрацій Львівської області. Наразі відсутні кандидати у трьох районах – Радехівський, Сокальський та Старосамбірський. Після погодження в Уряді, кандидатів повинен затвердити своїм указом Президент Володимир Зеленський. […]