У рамках проведення акції “Зробимо Україну чистою! 2012” відбувся прес-тур до с. Куровичі

28 квітня, ініціативною екологічною громадською групою “Майбутнє Курович”, у рамках проведення акції “Зробимо Україну чистою! 2012” відбувся прес-тур до с. Куровичі, Золочівського р-ну., на якому, разом із сільським головою,Чорнописом Володимиром Васильовичем, були обговоренні екологічні проблеми села, в тому числі питання впорядкування сміттєзвалища у Глинисках.

До прес-туру долучилися волонтери Ініціативної екологічної громадської групи «Майбутнє Курович», сільський голова с. Куровичі Чорнопис Володимир Васильович, експерти, а саме президент Львівської міської громадської організації “Екотерра” Чоловська Наталія та експерт з навколишнього середовища Галина Микитчак та представники ЗМІ.

Представники екологічних організацій та експерти поділились досвідом у вирішенні екологічних проблем,питань що стосувались, безпосередньо, впорядкуванню сміттєзвалища та запропонували допомогу у проведенні просвітницької роботи серед школярів.

Нагадаємо, що метою проведення акції та прес-туру є привернути увагу громадськості, ЗМІ, депутатів усіх рівнів, владних структур до екологічних проблем с. Куровичі, в першу чергу впорядкування сміттєзвалища та вирішення питання збору та вивозу сміття.

P.S. Варто також відмітити, що після прес-туру повинна була відбутись толока по впорядкуванню сміттєзвалища у с. Куровичі, але як не сумно констатувати, ніхто із жителів села не проявив бажання долучитись до акції.

Як кажуть у нас в народі: “Самі рубаємо те, на чому сидимо”…

Залишити відповідь

Next Post

У Львові VI дитячий міжнародний фестиваль

Шостий дитячий міжнародний фестиваль, організатором якого є ГО «Форум видавців», перетворив Львів на чарівну казку: герої з українських та зарубіжних казок крокували від проспекту Свободи до Палацу мистецтв. Мальвіни, Білосніжки, мавки, Червоні Капелюшки, мушкетери, а також пірати, лицарі і козаки стали головними героями фестивалю. В Палаці мистецтв на них очікують […]